Miškalaukio gyventojams – nauja krepšinio aikštelė


2018-08-16

Mano gyvenimo tikslas – krepšinis. Gimiau Lietuvoje, suaugau su Lietuva ir gyvenu tam, kad per krepšinį garsinčiau Lietuvos vardą pasaulyje. – Valdemaras Chomičius.

Miškalaukio kaimo bendruomenė nuo šiol naudosis nauja krepšinio aikštele. Visiems gyventojams atvira sporto erdvė įrengta šalia Girios ir Ramiosios gatvių sankryžos.

Pasak Čekiškės seniūno Mečislovo Zavedsko, aikštelė gana didelė – 29 m ilgio ir 16 m pločio. Tad čia galės vykti ne tik sporto veiklos, bet ir įvairūs renginiai.

Drauge su bendruomene pirmasis aikštelę išbandė Kauno r. savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis, atvykęs į naujos sporto erdvės atidarymą. „Džiugu, kad jaunimas čia galės žaisti krepšinį geromis sąlygomis. Kas žino, galbūt šioje aikštelėje savo kelią pradės nauja Lietuvos krepšinio žvaigždė?“ – kalbėjo A. Nesteckis.

Miškalaukio bendruomenės prašymu krepšinio aikštelės įrengimą inicijavo Čekiškės seniūnija. Anksčiau toje pačioje vietoje kaimo jaunimas taip pat žaisdavo krepšinį, bet tai nebuvo pritaikyta erdvė sportuoti.

Krepšinio aikštelė naujai įrengta iš pagrindų – nutiesta danga, sumontuota įranga. Darbai vyko trimis etapais – 2016 m. paklotas pagrindas, 2017 m. užpilta skalda ir nutiesta asfalto danga, tais pačiais metais pastatyti stovai su krepšinio lentomis. Kauno rajono savivaldybė aikštelei įrengti skyrė 16 tūkst. Eur. Čekiškės seniūnija pasirūpino aptvėrimu – iš sutaupytų lėšų buvo nupirkta tvora, ją pastatė seniūnijos darbuotojai.

Atidarymo šventėje dalyvavo Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis su žmona Nijole, Babtų parapijos klebonas Žilvinas Zinkevičius, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas su žmona Rasa, Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas su žmona Jolanta, Liučiūnų krašto bendruomenės pirmininkė Marytė Rastauskienė ir patys svarbiausi – Čekiškės seniūnijos gyventojai, atvykę svečiai. Aidėjo daug šiltų ir nuoširdžių sveikinimo žodžių, palinkėjimų jauniesiems krepšininkams. Dainas susirinkusiesiems skyrė Liučiūnų laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis ,,Griežlė” (vad. V.Štilpa), šokius nepailsdamas šoko Čekiškės seniūnijos senjorių tautinių šokių kolektyvas ,,Serbenta” (vad. J.Girdauskienė), o juoko dozę garantavo Čekiškės laisvalaikio salės suaugusiųjų dramos kolektyvo ,,Pelėda” (vad. K.Kriščiūnienė) artistai, kurie suvaidino L.Didžiulienės-Žmonos spektaklį ,,Paskubėjo”.

Miškalaukio kaimo seniūnaitė Edita Navasaitienė dėkojo Kauno rajono merui Valerijui Makūnui, administracijos direktoriui, seniūnui už tai, kad jaunimas turės saugią ir gražią erdvę, kurioje galės treniruotis ir praleisti turiningai laiką. Koks aikštelės atidarybas be varžybų? Jaunimo iniciatyva buvo organizuojamos metimo į krepšį varžybose vyrų ir moterų tarpe. Susumavus rezultatus vyrų tarpe šventiniai medaliai atiteko: I vieta – Saulius Zavadskis, II vieta – Gediminas Danilevičius, III vieta – Mindaugas Stasaitis; moterų tarpe: I vieta – Aistė Dargytė, II vieta – Lina Dumikaitė, III vieta – Daiva Šmitienė.

Šventinį renginį vainikavo fejerverkai. Dėkojame visiems dalyvavusiems varžybose, šventėje. Linkime tausoti aikštelės inventorių ir siekti aukštų rezultatų varžybose!

SUSISIEKITE SU MUMIS
Parašyti
© 2016 Čekiškės seniūnija. Visos teisės saugomos.